Catness Design – luxusní, ručně pletené a háčkované bytové a módní doplňky

Napište nám
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
Telefon :
E-mail :

7.4.2017

Firma vyrábí a prodává výrobky podle vlastních návrhů (koberce, sedáky a vaky, pufy, polštáře, koše, ošatky, plédy, pelíšky, módní doplňky – kabelky atp.) a také vytváří výrobky na míru individuálním potřebám zákazníků.
 
Jedná se o poměrně mladou společnost dvou kamarádek, zakladatelek a jejich první e-shop Catness-Design.cz. Přestože dámy začaly z nuly, velmi rychle rostou a jejich produkty se prodávají jak na internetu, tak v luxusních kamenných obchodech s bytovými doplňky a nábytkem po celé ČR. Unikátní výrobky podle vlastních návrhů, spolupráce s bytovými architekty a mnoha časopisy pomohla firmě rychle vybudovat poměrně známou značku.
 
Zadáním bylo vytvořit jednoduchý a přehledný obchod bez technických vychytávek, který především umožní vyniknout produktům. Dalším požadavkem byla nízká cena řešení vzhledem k omezenému rozpočtu klienta v raném rozvoji jeho firmy. Pro splnění byla navržena grafika jednoduchého e-shopu se základními funkcemi. O něco později, kdy počet objednávek přerostl únosnou míru pro ruční přepisování do účetnictví, došlo k napojení na ekonomický systém Altus Vario.
Stávající shop běžící na doméně Catness-Design.cz majitelkám vyhovuje a nemají přílišnou potřebu jej obohacovat o další funkce, větší energii věnují sociálním sítím, B2C a B2B zákazníkům a rozvíjení produktových řad. Ke konci roku 2016 získali kanadského B2B odběratele svých produktů a tato zkušenost je přivedla k myšlence na export. Na jaře 2017 zadaly rozšíření e-shopu o anglickou mutaci Catness-Design.com, kde lze platit platebními kartami, PayPalem a mezinárodními bankovními převody. Zároveň firma začala pracovat s B2B částí obchodu, kde mohou mít B2B partneři nastaveny individuální ceny.
 
My v Programii jsme moc rádi, že jsme dokázali najít vyhovující řešení i pro malého klienta s nulovými obraty na počátku a nyní už s obraty v řádech statisíců korun měsíčně, (přestože jsme spíše orientováni na rozsáhlé projekty) a pyšně sledujeme jeho růst.
 
Referenci si můžete prohlédnout po kliknutí na odkaz: Catness-Design.cz 

Fotogalerie

Programia s.r.o. / Nivnická 312/19, 709 00 Ostrava / obchod@programia.cz / +420 737 289 115 / Mapa webu / Podnikové vzdělávání