FITNESS4U.cz - sportovní výživa, zdravá výživa, vybavení pro fitness a posilování

Napište nám
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
Telefon :
E-mail :

31.5.2017

FITNESS4U.cz na trhu působí od roku 2010. Jejich úspěch nestojí jen na prodeji, ale i na znalosti produktů a jejich složení. Zákazníkům poradí s výběrem zboží, jeho správným užíváním, případně i s tréninkovým plánem. Za firmou stojí skuteční odborníci, kteří s nasazením a profesionalitou dělají to čemu rozumí a co je baví. Výsledky jsou vidět na vzrůstajících obratech a stále větším počtu kmenových zákazníků. Firma má přibližně sto tisíc položek zboží skladem a téměř deset tisíc variant produktů. Spolupracuje s více než se stovkou výrobců. O návštěvnostech svědčí i to, že se počet online připojených návštěvníků i mimo špičky běžně pohybuje ve stovkách.
 
V květnu 2017 byl spuštěn nový e-shop od Programie. Staré řešení tak bylo nahrazeno novým. Řešení je orientováno na koncové zákazníky, jedná se tedy o B2C. Je obousměrně a plně automatizovaně napojeno na ERP systém Altus VARIO. Při napojování na Altus VARIO jsme opět spolupracovali s firmou inFuture.
 
Dřívější řešení dnes připomíná pouze logo firmy, jinak nezůstal kámen na kameni. Vše je nové, funkční, jiné. Přizpůsobené prodávaným komoditám a specifickým potřebám cílových skupin.
 
A co je na novém řešení zajímavé? Především sofistikované řešení skladových dostupností, napříč vlastními sklady v Uherském Hradišti, Uherském Brodu a Zlíně. Dále hezky vyřešené varianty produktů – přímo v detailu produktu je možno filtrovat podle gramáží, obsahu a příchutí. Zkušenější uživatelé se znalostí produktů, jistě ocení i možnost nakoupit například příchuť přímo z katalogu. Zahrnuta byla i personalizace, například týkající se preferované dopravy a platby zákazníka, tak aby pokaždé nemusel volit to, co už jednou zvolil, přičemž je mu stále ponechána možnost změny. Velmi atraktivně je navržen a zpracován věrnostní systém, odměny za registraci, VIP klub a mnoho dalších příjemností směrem k posilování věrnosti zákazníků.
 
Co říci závěrem? Je krásné, že se firma z malého města jménem Uherské Hradiště, dokázala prosadit v celostátním měřítku a stát se jednou z nejhodnotnějších značek v branži.

Fotogalerie

Programia s.r.o. / Nivnická 312/19, 709 00 Ostrava / obchod@programia.cz / +420 737 289 115 / Mapa webu / Podnikové vzdělávání