Reference

Paketo

Když se řekne Paketo, zřejmě se vám okamžitě vybaví zelená firemní barva a široký sortiment od kartonů, až po různé druhy krabic, fixací, výplní, sáčků, pytlů, tašek, fólií, lepících pásek, balicích papírů, gastro obalů, vázacích pásek a obalových materiálů. E-shop je provozovaný společností G.N.P. spol. s r.o., která působí v oblasti obalů a kartonáže na trhu již od roku 1995. Většinu nabízeného zboží mají ve svých skladech připravenu k okamžité expedici.

FORCE

Česká společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. se sídlem v Otrokovicích vyvíjí a vyrábí produkty pod značkou FORCE již od roku 1991, kdy byla společnost založena. V nabídce zavedené a oblíbené značky naleznete Jízdní kola, komponenty, příslušenství, nářadí, maziva, batohy, přilby a brýle, oblečení a doplňky, tretry, trenažéry, držáky, stojany kol a autonosiče.

Lightpark

Prodej světelných zdrojů, svítidel a baterií firma zahájila v roce 1991 formou specializovaného velkoobchodu s celoevropskou působností. Společnost nabízí velice široký sortiment světelných zdrojů a nejvíce používaných baterií. V Česku mají expediční sklad, maloobchodní prodejnu spojenou s výdejním místem a zahájili také provoz internetového obchodu. V Česku prosazují obchodní model, který je založen na kombinaci využití elektronického obchodování a tradičního osobního přístupu k zákazníkovi.

Napište nám
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
Telefon :
E-mail :

Programia s.r.o. / Nivnická 312/19, 709 00 Ostrava / obchod@programia.cz / +420 737 289 115 / Mapa webu / Podnikové vzdělávání