Veba – významný výrobce žakársky tkaných bavlněných tkanin ve světovém rozsahu

Napište nám
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
Telefon :
E-mail :

7.4.2017

Společnost VEBA je tradičním českým výrobcem žakársky tkaných bavlněných tkanin (Damašek) a v tomto segmentu patří k nejvýznamnějším výrobcům na světě. Zaměřuje se na produkci oděvního a domácenského sortimentu (např. povlečení, bytový textil). Využívá nejmodernější textilní technologie současnosti a její export míří z 90 % především do Afriky a Evropy. Špičkový tým návrhářů dává produktům VEBA vysokou estetickou úroveň, která odpovídá aktuálním světovým trendům. VEBA je dynamická, rostoucí, inovativní firma. Svojí vývozní výkonností trvale patří k elitě exportérů ČR. Zaměstnává téměř 1200 pracovníků na Broumovsku a Poličsku a je technicky a technologicky na úrovni nejvyspělejší světové konkurence.
 
Doporučujeme shlédnout krásné video Veba – Textil s jedinečnými detaily ze seriálu Vyrobeno v Česku.
 
B2C e-shop https://www.bytovy-textil-veba.cz/ byl úplně prvním nasazeným projektem Programie (rok 2013). Byli úplně prvními zákazníky (PAPILLONS, dceřiná firmy Veby), kteří vsadili na nově vzniklou firmu a novou e-shop platformu ProgramiaShop. V té době nový engine ještě zdaleka nebyl tak „sebejistý“ jako dnes a personál firmy tvořili jen společníci, kteří nevěděli, jestli mají dříve vyvíjet nové funkčnosti nebo se věnovat prvním implementacím. Tenhle zákazník si s námi asi trochu užil a jsme mu vděční za jeho tehdejší trpělivost. Dnes má k dispozici vyspělý engine (všichni zákazníci Programie průběžně získávají aktualizovanou platformu), v Programii probíhají procesy (např. zadávání a řešení tiketů) standardizovanými způsoby a snad už je to s námi i z pohledu tohoto zákazníka mnohem a mnohem lepší. Později se k prvnímu eshopu pro PAPPILIONS připojilo i B2B řešení pro Vebu samotnou.
 
Grafiku pro e-shop jsme tehdy dělali vlastními silami a nyní se plánuje její redesign, v souladu s novými trendy. Řešení jsme oboustranně a plně automatizovaně napojili na ekonomický systém Abra G4. Na shopu jsou užitečné „specialitky“, například tzv. mastery a varianty produktů – v katalogu jsou všechny barevné varianty, ale po kliknutí na detail se uživatel dostane na master a může si vybrat i jiný rozměr a barvu.
 
Příjemnou zajímavostí je, že za zákazníka s námi komunikují především ženy, což samozřejmě převážně mužská posádka Programie kvituje :-)
 
Referenci si můžete prohlédnout po kliknutí na odkaz: bytovy-textil-veba.cz 

Fotogalerie

Programia s.r.o. / Nivnická 312/19, 709 00 Ostrava / obchod@programia.cz / +420 737 289 115 / Mapa webu / Podnikové vzdělávání