Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky Devět. Tolik let už má Programia a my to tři dny náležitě slavili!

Devět. Tolik let už má Programia a my to tři dny náležitě slavili!

Pekárková Sylvie 10.10. 2022

Řekli jsme si, že pojedeme do Pstruží, to nás určitě vzpruží! A opravdu. Čerstvý vzduch, saunování a kvalitní rumy nám do žil vlily novou energii. Jak probíhalo 9. výročí od založení Programie, kde se třídenní teambuildingová akce konala a na čem jsme si pochutnali?

Tým Programie hezky pospolu


V Medvědí skále a ve Vlčím doupěti

Celé to začalo v úterý 6. září v 16 hodin, kdy jsme dorazili do Pstruží kousek od Frýdlantu nad Ostravicí a ubytovali se ve dvou luxusních chatách pojmenovaných Medvědí skála a Vlčí doupě (žádného medvěda ani vlka jsme naštěstí při našich toulkách nepotkali). A právě tady jsme se zabydleli na 3 dny a užívali si společné chvíle bez svítících monitorů.


Stromy a zeleň všude kolem. Zkrátka nádhera


Z každého úhlu je to krása pohledět


Chatička.eu – v budovách vsadili na zajímavé designy


Programiácké dámy


Imrvére jsme si pochutnávali

Snídaně a večeře pro nás neustále připravoval cateringový tým z restaurace Imrvére a podle nás byli skvělí. Olizovali jsme se až za ušima. Děkujeme!


Argentinské empanadas vypadaly i chutnaly skvostně


Jak vidno, stůl byl pořád plný dobrot


Troška potu neuškodí

Druhý den nás čekal výšlap na Skalku a Ondřejník. Trasa to byla skvělá, ale místy nám dala docela zabrat. Zejména šplhání do prudkého kopce bylo výživné – to je tak, když se vydáte zkratkou. Hrdě však můžeme prohlásit, že jsme ušli krásných 15 kilometrů po vrcholcích hor a ty výhledy stály za to.


Naplno jsme si užili poslední slunečné dny


Na dosah ruky jsme měli Lysou horu, Velký Javorník, Smrk i další okolní hory


Kochali jsme se nádhernými výhledy


Na vrcholu Ondřejníku v 890 metrech bylo fajn


Mákli jsme si, a proto nám bodlo následné saunování, relax ve vířivce, ochlazovací vodopád s ledovou vodou a vychlazené pivo. Tyto chvíle nás skvěle připravily na dlouhý večer v dobré společnosti.


Ledový vodopád (zdroj: Chatička.eu)


Sauna a vířivka (zdroj: Chatička.eu)


Hrálo se a zpívalo

V průběhu večera za námi přijela Pavlova dcera Terezka, aby nám zahrála na kytaru a zazpívala. Možná jsme byli svědky zrodu nové hvězdy.

My ostatní jsme to rozjeli o něco později, až nám v žilách začalo proudit více piva a rumu.


Poslouchali jsme vystoupení Terezky a spolu s ní zpívali


Terezka Kramná s tatínkem Pavlem


Byli jsme otevřeni příležitostem

Druhý večer se nám naskytla možnost ochutnat na otevřeném grilu znamenité grilované maso, krevety, směs zeleniny a další dobroty. Samozřejmě, že jsme tuto příležitost naplno využili a co si budeme povídat, pošmákli jsme si.


Mlsně jsme pokukovali po grilu a těšili se, až se zakousnem


Pohoda. Čerstvý vzduch. Výborné pohoštění. My


Posezení mají chatičky kryté, takže nám nic nebránilo klábosit dlouho do noci


A nakonec to nejrumovější

V rámci naší výroční akce nezůstalo jen u piva. Zapojili jsme se také do rumové ochutnávky, kdy jsme testovali těchto 6 vzorků rumů:

 1. Bumbu
 2. Bacoo 7y
 3. Duppy Share Spiced
 4. La Forza
 5. Ron Sostenible Dark
 6. Meticho Rum & Citrus


Usilovně jsme přemýšleli, který rum je ten nejlepší


A které nám chutnaly nejvíce? Naše chuťové buňky zvolily dva favority, a to rumy Meticho Rum & Citrus a Ron Sostenible Dark.

Pořadí rumů od nejlepšího (bodovali jsme jako ve škole – 1 je nejlepší a 6 je nejhorší):

 1. Meticho Rum & Citrus (9 bodů)
 2. Ron Sostenible Dark (11 bodů)
 3. Duppy Share Spiced (20 bodů)
 4. Bacoo 7y (25 bodů)
 5. Bumbu (29 bodů)
 6. La Forza (31 bodů)


Meticho Rum & Citrus


Ron Sostenible Dark


Jak se výroční akce líbila účastníkům?

Na to, co se jim z třídenní akce líbilo nejvíce, jsme se zeptali některých kolegů.

„Firemní akce byla bezva. S holkama jsme byly ubytované ve Vlčím doupěti, kde byla parádní vířivka, kterou jsme si naplno užily. Druhý den přálo počasí a kam jinam ze Pstruží vyrazit než na Skalku a Ondřejník – výhledy i kilometry stály za to. Všechno, co jsme vypili a snědli minulý večer, jsme poctivě vypotili na kopci. A pak zase hurá do vířivky, do sauny a na bezva raut. Degustace rumů byla zajímavá a vyplynulo z ní, že ne vždy nejdražší rum = nejlepší rum. Nyní díky tomu alespoň vím, co koupím na nejbližší rodinnou oslavu. Za mě to byla jedna z velmi povedených akcí a těším se na další.“

Martina


„Měli jsme super ubytování včetně skvělé sauny. Po dlouhé době jsem byl v klasické sauně a musím říct, že jsem si to užil. Vířivku jsem sice nezkoušel, ale vypadala tak, že bych se do ní i vešel :-). Jídlo bylo samozřejmě fajn. Ale hlavně byla dobrá atmosféra. A to jak během výletu, tak během večera.“

Vašek


„Po loňské akci v luxusním hotelu Sladovna jsme se rozhodli si letos užít trošku přírody, a tak jsme zvolili akci na vzduchu a na více dnů. Osobně jsem si velmi užil výlet na Ondřejník, následný odpočinek a relax v sauně a vířivce a také večerní rumovou degustaci. Co však mým chuťovým buňkám zalahodilo nejvíce, byl grill mix od skvělé cateringové společnosti Imrvére, které tímto osobně ještě jednou děkuji. Grilované masíčko, sýry a krevety prostě neměly chybu! Kolektiv Programie je jedním slovem úžasný a jsem rád za všechny své kolegy, že si rozumíme po pracovní stránce, ale právě i mimo ni.“

Pavel


Tři dny plné zábavy, odpočinku, dobrého jídla a pití byly i letos velmi příjemné. A příští rok to bude teprve velké. Čekají nás kulatiny!