Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod O nás

O nás

Programia s.r.o. byla založena v roce 2013. Firmu tehdy založilo pět společníků, kteří za sebou měli obrovské zkušenosti z oblasti tvorby sofistikovaných internetových obchodů, napojených na velkou škálu podnikových účetních a skladových systémů. Zakladatelé v předchozích zaměstnáních prošli mnoha manažerskými i technickými posty, díky čemuž věděli, jak řídit firmu, do čeho jít a čeho se při jejím budování vyvarovat. Struktura společníků se za celou dobu nezměnila a všichni společníci ve firmě aktivně pracují. Firma každoročně tvoří zisk, což jí poskytuje zdroje na rozvoj technologií i personálu. Není tak nucena hledat investory, kteří často necitlivě zasahují do fungování ovládaných firem. Rovněž nejsme typem firmy, jejíž existence je postavena na čerpání dotačních titulů.

Mise

Naším posláním je vytvářet a doručovat klientům sofistikované internetové obchody, na nichž je radost nakupovat. Zároveň je naší misí doručovat moderní, robustní a stabilní aplikace, se snadnou rozšiřitelností, které jejich provozovatelům přinášejí užitek, vzorně je reprezentují a vedou nejen k růstu tržeb, ale také k trvalému snížení provozních nákladů až na dřeň.

Vize

Usilujeme o to, abychom byli otevřenou firmou s nejlepší náladou uvnitř a nejlepší pověstí navenek. Minimální fluktuace zaměstnanců i věrnost zákazníků za celé období fungování firmy dokazuje, že se naše vize naplňuje.
Nejlepší nálady dosahujeme otevřeností vůči kolegům a fair play hrou, ve které nerozlišujeme, kdo je zaměstnancem a kdo společníkem a slovo každého člena týmu má stejnou váhu. Atmosférou, kde se nikdo nebojí říct vlastní názor, upozornit na chyby a přinést nové pokrokové myšlenky, i kdyby měly měnit zaběhlý řád.
Budování nejlepší pověsti na trhu chápeme jako nekončící proces. Víme, že dobrou nebo špatnou pověst si můžeme ovlivnit sami pouze svojí prací a poctivostí, nikoliv tím, že jí „přetlačíme“ marketingem.

Motivace

Naší nejsilnější motivací je radost z práce a vzájemného setkávání. Milujeme programování, vzrušují nás složité výzvy, rádi přijímáme nové technologie a na konci se radujeme z komerčních úspěchů našich klientů. Ze všeho nejvíce nás těší vzájemná, tvořivá spolupráce spolu s klienty a pocit, kdy dosáhneme souznění a spolu s realizačním týmem klienta plujeme na jedné lodi za společným cílem. Jsme prostě nadšení, když vidíme, jak složitý software krásně funguje a přináší radost i finanční profity našim klientům.

Jistoty pro zákazníky

Internetové obchody stavíme na naší vlastní platformě, která se neustále rozvíjí a všichni zákazníci v rámci podpory pravidelně získávají nejnovější verzi. Myslíme však i na to, že se může stát cokoliv, a proto naši zákazníci mají možnost uplatnit opce na odkup zdrojových kódů, včetně zaškolení jejich vlastních programátorů. Opce znamená to, že zákazník může nárok na vydání zdrojových kódů uplatnit kdykoliv a smluvní mechanismy zajišťují jejich vydání i podporu zákazníka pro stoprocentní zvládnutí převzetí. 

Poděkování

Děkujeme všem příznivcům, kolegům, partnerům a zákazníkům, za to, že nám pomáhají budovat Programii. 

Zakladatelé

Každý ze zakladatelů firmy se podílel na tvorbě desítek až stovek internetových obchodů v České republice a mnoha zemích Evropy.

Radek KadelaCEO nejdůležitější je pro mě důvěra klientů a kolegů, nedá se koupit, je třeba ji získávat den za dnem
Pavel KramnýCTO lidé si za svoje peníze zaslouží spolehlivost, rychlé reakce a kvalitně odvedenou práci
Petr Rzeplinskiteam leader skvělý shop není o počtu funkcí, ale o ergonomii, vracejících se klientech a jejich pocitech
Zbyněk Šplýchalsenior architekt důležitá je pro mě souhra týmu, jasná architektura a špičkový produkt odpovídající trendům
Jan Svobodabusiness development opravdové hodnoty v elektronické komerci tvoří neviditelní lidé schopní týmové spolupráce