O nás

Programia s.r.o. je poměrně mladou firmou, jejíž vznik se datuje do roku 2013. Její mládí záměrně neskrýváme. A důvod? Přestože je firmou mladou, stojí za jejím vedením pět zkušených e-commerce odborníků, kterým už dávno „není ani dvacetpět“ a mají za sebou skutečně obrovské zkušenosti v oblasti tvorby sofistikovaných internetových obchodů. Společníci, kteří prošli mnoha manažerskými i technickými posty, díky čemuž vědí, do čeho jít a čeho se při budování firmy vyvarovat.

Mise

Naším posláním je vytvářet a doručovat klientům sofistikované internetové obchody, na nichž je radost nakupovat. Zároveň je naší misí doručovat moderní, robustní a stabilní aplikace, se snadnou rozšiřitelností, které jejich provozovatelům přinášejí užitek, vzorně je reprezentují a vedou nejen k růstu tržeb, ale také k trvalému snížení provozních nákladů.

Vize

Usilujeme o to, abychom byli otevřenou firmou s nejlepší náladou uvnitř a nejlepší pověstí navenek.
 
Nejlepší nálady dosahujeme otevřeností vůči kolegům a fair play hrou, ve které nerozlišujeme, kdo je zaměstnancem a kdo společníkem. Atmosférou, kde se nikdo nebojí říct vlastní názor, upozornit na chyby a přinést nové pokrokové myšlenky, i kdyby měly měnit zaběhlý řád.
 
Budování nejlepší pověsti na trhu chápeme jako nekončící proces. Víme, že dobrou nebo špatnou pověst si můžeme ovlivnit sami pouze svojí prací a poctivostí, nikoliv tím, že jí „přetlačíme“ marketingem.

Motivace

Naší nejsilnější motivací je radost z práce a vzájemného potkávání. Milujeme totiž programování, milujeme nové technologie. Ze všeho nejvíce se radujeme z naší vzájemné, tvořivé spolupráce a z výsledků, jež můžeme prezentovat zákazníkům. Jsme prostě nadšení, když vidíme, jak složitý software krásně funguje a přináší radost i finanční profity našim klientům. 

Poděkování

Děkujeme všem příznivcům, kolegům, partnerům a zákazníkům, za to, že nám pomáhají budovat Programii. 

Zakladatelé

Každý ze  zakladatelů firmy se podílel na tvorbě desítek až stovek internetových obchodů v České republice a mnoha zemích Evropy. Chcete-li o zkušenostech jednotlivých společníků firmy vědět více, klikněte prosím na libovolné jméno a příjmení níže.

 • Radek Kadela

  Radek Kadela

  zakladatel, ředitel společnosti

  nejdůležitější je pro mě důvěra klientů a kolegů, nedá se koupit - je třeba ji získávat den za dnem

 • Pavel Kramný

  Pavel Kramný

  zakladatel, technický ředitel

  lidé si za svoje peníze zaslouží spolehlivost, rychlé reakce a kvalitně odvedenou práci

 • Zbyněk Šplýchal

  Zbyněk Šplýchal

  zakladatel, vedoucí vývoje

  shop není o počtu funkcí, ale o konverzích, objednávkách, vracejících se klientech a pocitech

 • Petr Rzeplinski

  Petr Rzeplinski

  zakladatel, vedoucí implementací

  důležitá je pro mě souhra týmu, špičkový produkt a porozumění potřebám zákazníka

 • Jan Svoboda

  Jan Svoboda

  společník, business development

  e-komerce je plná sebevědomých showmanů, ale opravdové hodnoty v ní tvoří neviditelní lidé

Napište nám
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
Telefon :
E-mail :

Programia s.r.o. / Nivnická 312/19, 709 00 Ostrava / obchod@programia.cz / +420 737 289 115 / Mapa webu / Podnikové vzdělávání