Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Zakladatelé Pavel Kramný - technický ředitel

Pavel Kramný - technický ředitel

Za Pavlem stojí stovky realizovaných e-shopů v ČR i na Slovensku. Podílel se na nich jako programátor, později jako analytik a projektový manažer. Zejména byl zodpovědný za projekty pro zákazníky s vysokými obraty a vysokou mírou customizace jejich řešení (e-shopy typu Parfums.cz, Oxalis.cz, Astratex.cz, Nutrend.cz, Uni-Max.cz či Shoppie.sk nebo Nay.sk).
 
Svou kariéru začínal od píky jako kodér a později se už jako analytik podílel například na návrhu projektu Integrovaného záchranného systému, který dodnes zachraňuje lidské životy. Dnes je komplexním odborníkem s obrovským Know-How v oblasti elektronické komerce a zkušeným manažerem. Kromě toho, že je držitelem titulu MBA také absolvoval řadu vzdělávacích aktivit v oblasti projektového managementu, Time a Stress managementu, SCRUM a Kanban přístupů.
 
Od roku 2002 pracoval pro největšího výrobce e-shopů v ČR na různých významných pozicích (vedoucí servisu, projektový manažer, vedoucí produkce). V letech 2011 až 2012 tutéž firmu vedl.
 
Nyní je technickým ředitelem ve své vlastní firmě Programia s.r.o., kterou se s dalšími nadšenými kolegy rozhodl založit, protože milují tvorbu sofistikovaných softwarových řešení s vysokým podílem kreativity a firma, ve které dříve pracovali se vydala spíše směrem k unifikovaným e-shopům.
 
Pavel je nadšeným inovátorem s obrovským přehledem a procesně orientovaným manažerem. Vyniká vstřícností vůči klientům i kolegům, spolehlivostí a schopností zákazníkovi v každém okamžiku pomoci nalézat nejefektivnější cesty k cílům.
 
Je také znalcem a milovníkem vína, fantasy literatury, makro fotografie, digitálního střihu, cyklistiky, potápění a golfu.

Pavlova kariéra 

  • 1994 - 1996, AŘ Systém, s.r.o., analytik CASE, programátor Informix 4GL, práce pro Ministerstvo financí
  • 1996 - 2000, TaxNet, s.r.o. , analytik CASE, programátor Informix 4GL, práce pro Ministerstvo financí
  • 2000 - 2002, MediumSoft, a.s., analytik CASE, programátor C++, klienti – Hasiči, Policie a Záchranná služba ČR – vytváření programu pro obsluhu tísňových volání, spolupráce s GIS (Geografický Informační Systém) – vykreslování pozice volajícího na mapě
  • 2002 - 2013, NetDirect s.r.o. (po akvizici a fúzi Allegro Group CZ s.r.o.), programátor, analytik, projektový manažer, vedoucí servisního střediska, vedoucí produkce, ředitel společnosti v letech 2011-2012, více než 1000 klientů, oblast elektronické komerce
  • 2013 a dále, Programia s.r.o. – společník, jednatel a technický ředitel, výroba sofistikovaných internetových obchodů typu B2C a B2B s vysokým podílem kreativity a customizace, včetně napojování na ekonomické a ERP systémy

Naši lidé - team

Programování, kódování, testování…

zkrátka vše, na co si ve spojitosti s vývojem e-shopů vzpomenete, pro vás zajistí tyto tváře..
Radek Kadela zakladatel, ředitel společnosti
nejdůležitější je pro mě důvěra klientů a kolegů, nedá se koupit - je třeba ji získávat den za dnem
Pavel Kramný zakladatel, ředitel společnosti
lidé si za svoje peníze zaslouží spolehlivost, rychlé reakce a kvalitně odvedenou práci
Petr Rzeplinski zakladatel, ředitel společnosti
důležitá je pro mě souhra týmu, špičkový produkt a porozumění potřebám zákazníka
Zbyněk Šplýchal zakladatel, ředitel společnosti
shop není o počtu funkcí, ale o konverzích, objednávkách, vracejících se klientech a pocitech
Jan Svoboda zakladatel, ředitel společnosti
e-komerce je plná sebevědomých showmanů, ale opravdové hodnoty v ní tvoří neviditelní lidé