Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky Jsme hrdí na to, že náš klient Donoci patří mezi Digital heroes 2023!

Jsme hrdí na to, že náš klient Donoci patří mezi Digital heroes 2023!

Pekárková Sylvie 11.10. 2023


Forbes za podpory společnosti Google zařadil našeho klienta, společnost Donoci s.r.o., mezi Digital Heroes, tedy lídry digitálního světa. 

Firmu, která vznikla v roce 1991 a přes síť internetových obchodů Svět-Svítidel.cz se i pomocí Programie rozrostla do 25 evropských zemí. Jaká byla kritéria hodnocení?


Slovy hodnotitelů

„Naprosto nenápadně a v tichosti vybudoval Jiří Mánek z Blanska firmu, která se rozpíná napříč pětadvaceti evropskými zeměmi a obsluhuje miliony zákazníků. Její produkt? Svítidla.

S největší pravděpodobností budete znát jeden z jejích internetových obchodů svět-svítidel.cz, který byl spuštěn v roce 2009, kdy se do byznysu Jiřího Mánka zapojili synové Lukáš a Jiří Mánek mladší. Kromě svítidel začíná skupina desítek e-shopů také s nábytkem a dekoracemi.“


Speciální žebříček etablovaných firem

Forbes ve spolupráci s českou pobočku Googlu poukázal na ty nejzajímavější české firmy. A skupina je to vskutku rozmanitá – od retail e-commerce přes kyberbezpečnost až k SaaS. 

Náš klient Donoci se tak zařadil mezi další úspěšné firmy, jako jsou Alza, Datart, Favi, FTMO, Gen, Glami, Heureka, Kiwi, Livesport, Mews.com, Notino, Productboard a Shoptet.Podle čeho Forbes a Google vybírali?

Hodnotily se finanční údaje z posledních let, růstový potenciál a růst firmy obecně nebo schopnosti inovovat v rámci daného oboru (Donoci patří do kategorie retail e-commerce). Do výběru nejpozoruhodnějších firem se zapojili také experti v daných oborech.


Výsledky ankety Digital Heroes 2023, a tedy úspěch našeho klienta nás moc těší. To jsou přesně ty chvíle, kdy vidíme, že má naše práce smysl. Že s naší pomocí mohou e-shopy skutečně růst a dosahovat svých vytečených cílů i zdánlivě nereálných snů, které Programia pomáhá splnit.