Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky Které české e-shopy jsou nejrychlejší? Náš klient Svět Svítidel je v TOP 10!

Které české e-shopy jsou nejrychlejší? Náš klient Svět Svítidel je v TOP 10!

Pekárková Sylvie 2.6. 2023

V PageSpeed.cz se pustili do testování rychlosti TOP 100 a TOP 500 nejnavštěvovanějších českých e-shopů. Cítíme nesmírnou hrdost, že se do TOP 10 na mobilních zařízeních mezi tolika skvělými e-commerce řešeními probojoval Svět Svítidel, náš dlouholetý klient, který nám každý den roste před očima. Gratulujeme a věříme, že další úspěchy a ocenění čekají za dveřmi!


I velikán může fičet rychle

Koluje mýtus, že velký a robustní e-shop nemůže být rychlý. Je samozřejmě pravda, že e-shopy obsahují obrovské množství obsahu, obrázků, funkcí, rozsáhlou databázi, měřicí skripty a mnoho dalšího, i přesto je ale možné načítání stránek optimalizovat tak, aby byl celý proces skutečně rychlý a pro zákazníky uživatelsky příjemný.

Rychlost se počítá

Ano, je opravdu důležité, jak je váš e-shop rychlý. Rychlost totiž přímo souvisí s objemem konverzí, tedy s nemalou sumou peněz, která vám s každou milisekundou navíc protéká mezi prsty.

Spolu se zvyšující se rychlostí e-shopu roste také množství návštěvníků, které vám Google mile rád přihraje z vyhledávání, snižuje se cena za reklamu taktéž podle přísných pravidel Googlu a přibudou vám usměvavé tváře zákazníků, pro které je nakupování svižnější a pohodlnější.

Svět svítidel do toho šlape

Všichni, kteří se umístili v testu rychlosti na předních příčkách, na svém e-shopu tvrdě makají. A tomu odpovídají i jejich výsledky. Svět Svítidel neustále přichází s novými nápady na zlepšení a buduje svůj e-shop k obrazu svému. I díky tomu se mohl letos umístit na úžasném devátém místě v TOP 100 nejrychlejších e-shopů pro mobilní zařízení.

Důležité je uvědomit si, že se nic neděje samo sebou. Klient ví přesně, čeho chce dosáhnout, do svých nápadu investuje čas i peníze a my mu jeho sny pomáháme plnit.  


Jste ambiciózní značka a rádi byste se dostali mezi nejrychlejší české e-shopy a zvýšili své konverze? Napište nám svou vizi a my vám ji pomůžeme realizovat.

Chci nezávaznou kalkulaci