Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Reference Marimex – přední dodavatel bazénové a relaxační techniky

Marimex – přední dodavatel bazénové a relaxační techniky

7.4. 2017

Marimex na českém trhu jednoznačně patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Radost a pohodu přináší do českých domovů už od roku 1993. Jako jedni z prvních v České republice představili blahodárné účinky infrasaun a dodnes je s úspěchem dodávají českým i zahraničním zákazníkům. Nosnými pilíři obchodní činnosti jsou prodeje bazénů, infrasaun a trampolín. V oblasti nadzemních bazénů, tzv. Quick Up Pools patří mezi největší dodavatele pro střední a východní Evropu.
Hlavní sídlo společnosti se nachází v Praze Libuši, kde je i prodejní showroom. Na ploše přesahující 500 metrů čtverečních se vystavuje většina bazénů, trampolín, infrasaun, relaxační techniky a dalšího příslušenství. Vzhled showroomu a vystavené zboží kopírují aktuální roční období.
Na zakázce pro Marimex jsme se podíleli spolu se společností Etnetera, která si naši softwarovou platformu vybrala pro realizaci nového řešení pro svého zákazníka. Etnetera dodala informační architekturu i grafiku a také celý projekt řídila. Implementaci ProgramiaShopu a dovývoje prováděla Programia. Z určitých logických důvodů Vznikla dvě oddělená řešení e-shopů, jedno pro ČR a druhé pro Slovensko a nevyužilo se jedné multijazyčné instance. Obě řešení jsou obousměrně a plně automatizovaně napojeny na podnikový systém J.K.R. Byznys.
Projekt se v průběhu času neustále rozvíjí. Vznikla řada nových funkčností a dochází i k úpravám a rozšiřování funkčností stávajících. Změny se týkaly například modulů doprav (např. nadměrné rozměry některých produktů a odpovídající výběr doprav) nebo modulů plateb, kde byly zahrnuty snad všechny typy splátkových možností, které existují.
Projekt je připraven a škálován na vysoké zátěže ve špičkách (peaks) mimo běžný provoz, aby dokázal zvládat mimořádné množství návštěvníků v obdobích těsně po odvysílání televizních reklam nebo pořadů, kde jsou výrobky nebo firma zmíněny (např. reklamy v TV Nova nebo pořad Rady ptáka Loskutáka). Tyto vysoké zátěže jsou ověřeny v praxi a e-shop se s nimi vyrovnává bez zakolísání.
Na řešeních pro Marimex si Programia principiálně vyzkoušela realizaci složité zakázky při zapojení dalšího subjektu a byly to cenné zkušenosti, které nám otevřely cestu ke spolupráci i s dalšími partnery jako jsou konzultační agentury, freelanceři nebo dodavatelé dalších podnikových systémů, které je potřeba s eshopem systémově integrovat.
Referenci si můžete prohlédnout po kliknutí na odkaz: Marimex.cz