Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Podnikové systémy Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV

12.4. 2017

Microsoft Dynamics NAV je enterprise resource planning (ERP) software produkt společnosti Microsoft. Produkt je součástí řady Microsoft Dynamics, která pomáhá firmám s účetnictvím a ekonomikou, řízením vztahů se zákazníky, dodavateli, provozní analytikou a e-komercí. Microsoft Dynamics NAV je určen pro řízení klíčových procesů ve firmách. Umožňuje získat podrobnější přehled o dění ve společnosti prostřednictvím široké škály reportů, automatizuje procesy, související s financemi, obchodem a marketingem, výrobou, sklady a zásobováním a mnoha jinými. ERP systém Microsoft Dynamics NAV je určen pro středně velké společnosti, které hledají softwarové řešení, které vyniká svou jednoduchostí, pružností a intuitivním uživatelským prostředím.
Microsoft Dynamics NAV byl dříve znám pod označením Navision. Microsoft Dynamics NAV je ideálním řešením pro mezinárodní organizace s několika pobočkami. Umožňuje pokrývat rozlišné potřeby více provozů a zároveň integrovat data na jednom místě.
Microsoft Dynamics NAV funguje na moderní třívrstvé architektuře. Ta poskytuje heterogenní přístup (Windows klient, Web klient a SharePoint klient), aplikační mezivrstvu a databázový server, zvyšuje teoretický výkon a umožňuje jednoduše škálovat výsledné řešení. Dynamics NAV disponuje nástroji pro Business Inteligence a využívá nejnovější technologie Microsoft SQL Server.
Programia shop je možno na systém Microsoft Dynamics NAV (Navision) napojit obousměrně a plně automatizovaně. S napojením máme zkušenosti u konkrétních zákazníků (klikněte na odpovídající štítek u článku a získáte ukázku reference).