Microsoft Dynamics NAV

Napište nám
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
Telefon :
E-mail :

12.4.2017

Microsoft Dynamics NAV je enterprise resource planning (ERP) software produkt společnosti Microsoft. Produkt je součástí řady Microsoft Dynamics, která pomáhá firmám s účetnictvím a ekonomikou, řízením vztahů se zákazníky, dodavateli, provozní analytikou a e-komercí. Microsoft Dynamics NAV je určen pro řízení klíčových procesů ve firmách. Umožňuje získat podrobnější přehled o dění ve společnosti prostřednictvím široké škály reportů, automatizuje procesy, související s financemi, obchodem a marketingem, výrobou, sklady a zásobováním a mnoha jinými. ERP systém Microsoft Dynamics NAV je určen pro středně velké společnosti, které hledají softwarové řešení, které vyniká svou jednoduchostí, pružností a intuitivním uživatelským prostředím.
 
Microsoft Dynamics NAV byl dříve znám pod označením Navision. Microsoft Dynamics NAV je ideálním řešením pro mezinárodní organizace s několika pobočkami. Umožňuje pokrývat rozlišné potřeby více provozů a zároveň integrovat data na jednom místě.
 
Microsoft Dynamics NAV funguje na moderní třívrstvé architektuře. Ta poskytuje heterogenní přístup (Windows klient, Web klient a SharePoint klient), aplikační mezivrstvu a databázový server, zvyšuje teoretický výkon a umožňuje jednoduše škálovat výsledné řešení. Dynamics NAV disponuje nástroji pro Business Inteligence a využívá nejnovější technologie Microsoft SQL Server.
 
Programia shop je možno na systém Microsoft Dynamics NAV (Navision) napojit obousměrně a plně automatizovaně. S napojením máme zkušenosti u konkrétních zákazníků (klikněte na odpovídající štítek u článku a získáte ukázku reference).

Programia s.r.o. / Nivnická 312/19, 709 00 Ostrava / obchod@programia.cz / +420 737 289 115 / Mapa webu / Podnikové vzdělávání