Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Reference NUTREND – lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl

NUTREND – lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl

team Programia 7.4. 2017

NUTREND je předním českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. V roce 2017 oslaví společnost NUTREND 24 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích. Vlastní nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor. Nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. Společnost NUTREND rovněž neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí.
Široké portfolio produktů, nejnovější technologie, nesmlouvavý důraz na kvalitu i na vzdělávání – právě to řadí společnost NUTREND mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Špičkovou kvalitu produktů potvrzují nejen profesionální sportovci, jejichž výkon a kariéra jsou na suplementech závislé, ale i Český a Slovenský olympijský výbor, Antidopingový výbor ČR i miliony spokojených zákazníků.
Zadání bylo ze strany zkušeného zákazníka jasné. Šlo o výměnu konkurenční e-shop platformy za technologicky pokročilejší, umožňující snadnější a rychlejší rozvoj funkčností. Dílo se podařilo (Nutrend.cz) a dále se rozvíjí. E-shop je plně automatizovaně a obousměrně napojen na ERP systém IS Vision32. Běží v několika jazykových mutacích (CZ, EN, DE). Byla přidána řada nových funkcí, některé se týkají front-endu a jiné back-endu. Můžeme zmínit například příchutě a gramáže, rychloobjednávku, B2B, věrnostní systém (klubové body za nákupy), využití geolokace.
K B2B zákazníkům patří například Český olympijský team a mezi ambasadory značky řada významných sportovců a na nejvyšší výkonnostní úrovni a kulturních celebrit. NUTREND je značka, která má zvuk a pro nás v Programii je radostí pro ni pracovat.
Referenci si můžete prohlédnout po kliknutí na odkaz: Nutrend.cz