Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky Noc na vodě, golfová akademie a ty výhledy! Jaká byla oslava našeho 6. výročí?

Noc na vodě, golfová akademie a ty výhledy! Jaká byla oslava našeho 6. výročí?

10.10. 2019

Ano, už je to celých šest let od založení firmy Programia a jejího vstupu mezi tvůrce internetových obchodů. Abychom naši dosavadní cestu od roku 2013 patřičně oslavili, vydali jsme se společně po okolí Liberce, kde na nás během jednoho dne čekala spousta nových zážitků. Přečtěte si, jak probíhalo naše 6. výročí a které místo doporučujeme navštívit.

Začátek výročí ve znamení krásných panoramat

Brzký budíček i ve slavnostní den. To nám samozřejmě nevadilo, protože na nás čekal den plný dobré zábavy a v přítomnosti super lidí. V poledne, po čtyřech a půl hodinách cesty z Ostravy do Libereckého kraje jsme dorazili na místo a stihli i výborný oběd.
Hned poté naše kroky směřovaly vzhůru – na Ještěd, horu na severu Česka, která se nachází jihozápadně od Liberce a je nejvyšším vrcholem Ještědsko-kozákovského hřbetu se svou nadmořskou výškou 1012 m n. m.
Některé členy týmu na něj dovedly vlastní nohy a některé sedačková lanovka (třeba ty s nohou v sádře).
Ještěd
Lanovka na Ještěd
Tak jako tak to stálo za to. Jelikož se Ještěd tyčí mezi menšími kopci, je z něj opravdu krásný výhled na celou polovinu Čech. Jako na dlani odtud můžete vidět Jizerské hory, Krkonoše, Orlické hory, Polabí, Brdy, Křivoklátskou vrchovinu či dokonce Doupovské a Krušné hory. Někdy se vám podaří dohlédnout až do Německa a Polska.
Když jsme se dokochali pohledem do dáli, dolů už to jen svištělo. Na koloběžkách pochopitelně.
Programia na koloběžkách

Hlavní cíl: Ypsilon Golf Liberec

Už dávno to není pouze golfové hřiště, od května 2016 totiž Ypsilon Golf Liberec nabízí také netradiční ubytování v luxusních hausbótech (obydlí na lodi) a teambuildingové akce s možností golfové akademie. A to se ví, že jsme toho plně využili, včetně královského pohoštění na 19. jamce. Vždyť máme přece výročí!

Golfová akademie

V rámci golfové akademie jsme si užili aktivní odpočinek při zkoušení odpalů a puttování a aby se všichni snažili a dali do hry maximum, vyhodnotili se po skončení akademie nejlepší studenti. Jejich jména si necháme pro sebe, aby nenosili nos až moc nahoru. Medailí se ale můžeme pochlubit všichni.
Medaile z golfové akademie

Noc v hausbótech

S neskrývanou radostí jsme obsadili část lodí a vychutnali si usínání v těsné blízkosti vody, přímo na golfovém hřišti na vodní překážce mezi jamkami 9, 10 a 11. Ranní probuzení s výhledem na vodní hladinu a panoramata golfového hřiště a Jizerských hor bylo opravdu příjemné a asi bychom si na to dovedli rychle zvyknout.
Ypsilonku proto můžeme bez váhání doporučit.
Hausbóty Ypsilonka
Hausbóty Ypsilonka (zdroj: Ygolf.cz)

Něco na památku k 6. výročí

Co by to bylo za oslavu bez dárků. A tak jsme si nadělili několik „měkkoušů“.
  1. Cyklo dresy od Sýkora Sportswear s. r. o.
Firma Sýkora Sportswear s. r. o. tvoří sportovní oblečení už od roku 1991. V současné době se zaměřuje především na výrobu cyklistického oblečení a doplňků na zakázku pro týmy i jednotlivce. Pokud uvidíte značku SKR, vězte, že se jedná o kvalitu.
Cyklodresy Programia
  1. Ponožky od We are Ferdinand
We are Ferdinand dělá radost od podzimu 2016 a za jejím zrodem stojí tehdy šestnáctiletý kluk. Nevšední ponožky, které „nejlépe vynikají při lehce povytažených kalhotách“, navrhují čeští designéři, grafici, ilustrátoři a umělci.
We are Ferdinand (zdroj: Weareferdinand.cz)
Ponožky Programia
Děkujeme všem zúčastněným. Skvěle jsme si užili přírodu, krásné počasí, koloběžky a pobyt v Ypsilonce. A jelikož se říká, že číslo šest přináší pokrok, úspěch, dosažení cílů, nové příležitosti a harmonii, už teď se těšíme na další realizované projekty a na to, co nám přinese budoucnost.

Co na výroční akci říkají sami účastníci?

„Cesta byla dlouhá, ale příjemná a počasí nám přálo, takže výlet na Ještěd stál za to. V hausbótu jsem ještě nikdy ubytovaná nebyla, velmi mě proto překvapilo, jak byl prostorný a jak dobře se v něm spalo. Jsem také ráda, že jsem si mohla poprvé zahrát golf a naučit se základní techniky odpalu a puttování. Zkrátka výborná akce se skvělými kolegy na velmi zajímavém místě a se spoustou dobrého jídla, pití a zábavy.“
Martina
„Firemní akce byla supr. Tentokrát více sportovně pojatá, což většině účastníků, myslím, vyhovovalo. Mi tedy určitě. Ubytování v golfovém resortu Ypsilonka bylo také nezapomenutelné. Přece jen se v hausbótech nespí každý den. Je potřeba také vyzdvihnout super raut a dárek v podobě fusaklí ve firemních barvách. A naopak rychle zapomenout několikahodinové cestování.“
Tomáš
„Na firemní výlet jsem se těšila. Připravený program a parta báječných lidí, to mi znělo skvěle. Naneštěstí jsem si pár dnů před samotným uskutečněním výletu zvrtla kotník tak, že jsem na něj večer doma nemohla došlápnout a musela chtě nechtě do nemocnice, kde mi nohu zkrášlili sádrovou dlahou. Nerada se vzdávám svých plánů, a tak jsem i přesto jela. Kolegové a kolegyně mi ochotně pomáhali a mým Aladinovým kobercem na Ještěd byla lanovka. Ubytování na Ypsilonce bylo netradiční a také jsem si vyzkoušela odpálit několik míčku v rámci golfové akademie. Musím pochválit i skvělý výběr menu, kdy kuchař připravoval část pokrmů na grilu před námi. Výlet byl pro mě fajn zážitkem a jsem moc ráda, že jsem se výletu i přes zdravotní indispozici rozhodla zúčastnit.“
Renáta
„Byl to velmi příjemně strávený den. Oceňuji především možnost volby výšlapu na vrchol Ještědu či využití lanovky. Každý si tak vrchol zdolal dle chuti. Zajímavým zpestřením byl mini kurz odpalu a puttování v golfovém resortu. Na závěr jsem si pak velice pochutnal na výborném večerním menu.“
Tomáš
Jsi programátor? Přidej se k nám a užívej si dobrou partu lidí, zajímavou práci a super benefity. Kariéra v Programia čeká na zkušené programátory i začínající nadšence. Těšíme se na tebe ;-)