Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky Sedm let od založení Programie – slavili jsme jízdou i relaxací

Sedm let od založení Programie – slavili jsme jízdou i relaxací

Pekárková Sylvie 9.9. 2020

Programia letos v srpnu oslavila už 7 let od svého založení a takové krásné číslo nemohlo zůstat bez povšimnutí! Na její počest, ale i proto, že nás to zkrátka baví, jsme na chvíli odložili práci a vyrazili společně směr Ski Park Gruň. Jak tato naše „horská“ oslavná akce vypadala?
Ski Park Gruň  Elektrokola
Sedmý rok kolem nás prosvištěl tak rychle, že jsme jej skoro ani nepostřehli. Řekli jsme si proto, že si jedno takové „svištění“ taky dáme, a půjčili si elektrokola, vyšlápli Lysou a ujeli sympatických 21 km. Někteří z týmu dostali chuť na vysokohorskou turistiku a užili si vydatnou chůzi na čerstvém vzduchu a kochali se nádhernou krajinou s výhledem na panorama Beskyd.
Elektrokola
 
Abychom měli i v dalším roce spoustu sil na vývoj nových e-shopů, čekal na nás večer a vynikající rumy na dobré trávení ;-)
Vynikající raut Diplomático
Během večera někteří z týmu vyzkoušeli nahřátý sud s vodou o teplotě 41 °C – to bylo opravdu luxusní! – a někteří si dopřáli pohodu v sauně a v závěru ochlazovací bazének s ledovou vodou.
Koupací sud
Na konci této naší „párty“ jsme si předali dárečky a druhý den po vydatné snídani vyrazili zpět domů. Bylo to fajn a těšíme se na příště!
Tip: Ski Park Gruň toho nabízí ještě mnohem více než jízdu na elektrokolech, koupací sudy a saunové centrum. V zimě můžete wellness vyměnit za lyžování a během roku za pádlování na jezírku nebo discgolf.
Sami účastníci o tom říkají:
„Na firemní výlet jsme se všichni těšili – byl pro všechny fajn relaxem.  Hezké prostředí Skiparku Grúň nás nezklamalo. Dobrou náladu umocnil i koncert lidové hudby místního zájezdu mládeže. První skupina „Programáků“ jela půjčenými elektrokoly zdolat blízký vrch Lysé hory. Připojila jsem se ke druhé skupince, která místní přírodu zkoumala turisticky. Po vynaložené námaze využili kolegové možnosti prohřát kosti v sauně. Pochvalu získala koupel v připravených koupacích sudech spojenou s degustací pivního moku. I chuťové buňky si přišly na své – skvělý raut, velký výběr.“
Renáta Ocelková

Už od roku 2013 vyvíjíme e-shopy na míru a z každého dalšího roku máme nesmírnou radost. Znamená pro nás totiž bohatší zkušenosti, nové zajímavé spolupráce a další spokojené klienty. A teď vzhůru do osmičky!