Tvorba webů

Na systému ProgramiaShop lze tvořit i „čistokrevné“ webové stránky, které s funkčností internetového obchodu mohou a nemusí mít nic společného. Příkladem mohou být stránky naší firmy, na které se právě díváte.
 
Tip: Pokud potřebujete webové stránky, můžete nám rovnou zaslat poptávku nebo nás pozvat na prezentaci.

Publikační systém 

ProgramiaShop obsahuje velmi jednoduchý a přehledný publikační systém, WYSIWYG editor, možnost včleňování obsahu do bloků, menu ap. Samozřejmostí je absolutní přizpůsobitelnost navrženému grafickému vzhledu, čehož se dosahuje v procesu implementace. Na provozovateli pak už je pouze správa obsahu (texty, odkazy, tabulky, obrázky, videa ap.).

Firemní weby, miniweby, mikroweby, blogy

Publikační systém vestavěný v ProgramiaShopu je cílen spíše na výstavbu www stránek, které mají podporovat hlavní prodejní kanál - internetový obchod. Vystavět na něm lze firemní stránky, brandové a produktové mikrostránky (microsites, důležitá součást e-marketingu), blogy atp.
 
Systém však není primárně určený pro rozsáhlé mediální weby (např. iDnes) s velkým redakčním týmem, složitými právy, workflow, schvalovacími procesy ap. Nicméně pokud jde o podporu vašich obchodních aktivit, není nic lepšího, než správa e-shopu a libovolného počtu www stránek z jedné jediné administrace, tedy ProgramiaShopu.
 
ProgramiaShop - ukázka editoru článků 
Napište nám
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
Telefon :
E-mail :

Programia s.r.o. / Nivnická 312/19, 709 00 Ostrava / obchod@programia.cz / +420 737 289 115 / Mapa webu / Podnikové vzdělávání