Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky Vánoční večírek 2019 – od kurzu první pomoci po večerní překvapení

Vánoční večírek 2019 – od kurzu první pomoci po večerní překvapení

Pekárková Sylvie 13.12. 2019

29. listopadu 2019, přesně na Black Friday, jsme nevyběhli do obchodů za slevami, ale nadělili jsme si neobyčejný den pěkně pospolu. Od rána až do večera na nás čekal speciální program, který nás něčemu novému naučil, průběžně dobře zasytil a na chvilku nás poslal mimo všední realitu. Zkrátka bavili jsme se a jedli na plné obrátky. A takhle to vypadalo.

Kurz první pomoci – teorie i praxe

Bez teorie by šlo zachraňování podstatně hůře. A tak jsme si prošli teoretickou částí, kde nám zkušená záchranářka paní Šigutová popsala a ukázala, jak poskytnout první pomoc. Některé informace jsme si zopakovali a některé se naučili.
Kurz první pomoci
No a pak hned přišla na řadu praxe. Tři dobrovolníci z našich řad „získali“ namaskováním různá zranění a ostatní si na nich zkoušeli své nabyté vědomosti. Teorii se člověk naučí, ale když přijde na věc, je to úplně něco jiného. Teď už budeme připraveni pomoct, jak se patří.
Namaskovaná zranění

Tak trochu jiná pomoc – výborný raut a vánoční dárečky

Při trénování první pomoci nám pěkně vyhládlo, a tak jsme se přemístili do restaurace LOFT, která se nachází kousek od Sadu Boženy Němcové v Ostravě.
Předávání vánočních dárků
Připili jsme na nás a naše klienty a pustili se do předávání vánočních dárků. A ty byly! Kožené peněženky Lagen s vygravírovaným logem Programie jako hezká památka se štědrou vánoční prémií pro každého. Co víc si přát takhle před Vánoci :-)
Peněženky Lagen jako vánoční dárek
Dárky předány a nastává ta pravá pohoda – tataráček, burgříky, řízečky a další dobroty. Na to se vždycky těšíme asi nejvíc.
Výborný raut

VRO nás poslalo do virtuálního světa v rytmu diska

Přesně ve 19:00 nadešel čas toho největšího překvapení. Přišli za námi kluci z Virtuální reality Ostrava a rozproudili pravou herní atmosféru.
Virtuální realita Ostrava
Všichni jsme si postupně vyzkoušeli rytmickou hru Beat Saber (nejlepší hru pro rozšířenou či virtuální realitu roku 2018, kterou vydalo české studio Beat Games) a poté nastal souboj na život a na smrt, v našem případě na body. Se světelnými meči jsme se velmi rychle sžili, ale nejlepší bojovník mohl být samozřejmě jen jeden. Stal se jím Tomáš, kterého může hřát u srdce sladké vítězství.
Při hře Beat Saber
Když jsme se vrátili zpět do reality, byl už vánoční večírek čistě v naší režii. Dostatek jídla a pití stále byl, takže nám ke štěstí nechybělo vůbec nic.
Tak zase příští rok! Už teď se těšíme.

Vánoční večírek očima účastníků

Vašek:
„Kurz první pomoci byl výborný. Zejména pak praktická ukázka, kdy jsme si mohli vyzkoušet řešení ve stresové situaci. V souboji Beat Saber jsem byl druhý, takže to je trochu zklamání. Nicméně celý večírek byl skvělý. Včetně dárků :-)“
Renata:
„Vánoční večírek i s programem se mi líbil. Po poledni jsme si oprášili základy první pomoci a zjistili od čeho se dnes již v praxi upustilo. Zasedací místnost se na chvíli proměnila na maskérnu, kde zdravotní sestřička některé kolegy bravurně namaskovala skoro k nerozeznání od reality. Zbytek programátorského týmu ošetřoval chudáky zraněné, opilé nebo epilepsií postižené kolegy rozmístěné v prostorách Programie. Po náročném školení bylo potřeba se posilnit, a tak jsme zamířili do restaurace Loft. Čekalo na nás skvělé jídlo, domácí pivo i zákusek. O zábavu bylo taky postaráno. Ve virtuální realitě jsme testovali svoji pozornost a ke konci večírku už i stabilitu. A jaký by to byl vánoční večírek bez dárečků… Radost nám udělaly kožené značkové peněženky Lagen. Ti hodní v nich našli odměnu a ti zlobiví ponožky ☺. Bylo fajn si s kolegy popovídat a sejít se i jinak než jen pracovně.“
Jsi programátor? Přidej se k nám a užívej si dobrou partu lidí, zajímavou práci a super benefity. Kariéra v Programia čeká na zkušené programátory i začínající nadšence. Těšíme se na tebe ;-)