Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky Na chvíli jsme společně unikli z reality aneb vánoční večírek Programie 2022 + PF 2023!

Na chvíli jsme společně unikli z reality aneb vánoční večírek Programie 2022 + PF 2023!

Pekárková Sylvie 16.12. 2022

Pro běžné smrtelníky je čtvrtek pracovní den. Pro nás byl čtvrtek 8. prosince dnem zábavy, odpočinku a dobrého jídla. Uspořádali jsme si totiž vánoční večírek, který se nesl v duchu božích únikovek, rautu, povídání a dárečků.


Únikovky, ty my rádi

Prestižní žebříček TERPECA řadí The Chamber® mezi 25 nejlepších tvůrců únikových her na světě. Tady nečekejte jen obyčejné únikovky, ale spíše filmový zážitek.

Taková zábava na našem vánočním večírku nesměla chybět! Ve tři odpoledne jsme vešli dovnitř a je dost možné, že začátek her nastal tématicky v 15:15.

První tým (Terka Ocelková, Tom Sládek, Radim Bančovski, Kamil Petráš a Pavel Kramný) se vydal prozkoumat Dům duchů.


První tým prošel Domem duchů bez úhony


Druhý tým (Martina Jalůvková, Renata Ocelková, Jana Havlásková, Jan Hankus, Tom Vacho, Tom Kusý, Mirek Schnitta) dostal za úkol Únik z žaláře.


Druhý tým úspěšně unikl ze žaláře


No skvělé to bylo, co vám budeme povídat!

Ve sklípku bylo moc dobře

V 17:30 pak začala zcela jiná zábava. Jak jinak než dobré jídlo a pití, které jsme si společně vychutnávali v Zaječském vinném sklepě.


Raut byl vskutku vydatný


A to včetně výborného masa


I lahodného tataráčku


Jelikož si v práci povídáme především s počítačem, nyní nastal čas hlubokých rozhovorů, debat, vtípků a sdělování zážitků a mouder nasbíraných za uplynulé týdny a měsíce.


I dárečky byly!

Krásné na tom všem je, že nikdo neodešel s prázdnou. Každý účastník programiáckého večírku dostal 4 dárky:

  • láhev Programiovice,
  • litr lipového včelího medu s poděkováním (ideální do teplého čaje),
  • čepici,
  • dotykové rukavice.

To vše na zahřátí, když začala ta tuhá zima!


Obsah vánočního balíčku pro každého z kolegů


Programiovice v rukou šťastné Terky


Slova účastníků

„Jedním z bodů na programu byla účast na únikové hře. Jako člověk, který se nerad bojí, jsem se nechal zařadit do skupiny, která nemusela čelit duchům, zato se musela dostat ze sevření pout uvnitř starověkého žaláře. Díky týmové spolupráci, kterou máme s kolegy nacvičenou z každodenního pracovního života, jsme se z žaláře dostali s pohodlným náskokem před vypršením časového limitu, čímž se opět potvrdilo, že jsme #dreamTeam.“

Tomáš Vacho


„Jídlo a pití byly „dělo“ jako vždy. Tož uteklo to rychle no. Už se těším na příště!“

Michal Tribulík


„Můj první vánoční večírek v Programii se mi moc líbil. Příjemně jsem si popovídal s novými kolegy. Výborně jsem se najedl díky spoustě rozmanitého jídla a o zábavu se nám postarala i vtipná obsluha.“

Tomáš Kusý


„Užili jsme si únikovou hru, kde jsme se díky přezíravosti kolegy nemohli dostat ze žaláře, i když měl už notnou dobu u sebe klíč k našim mřížím. Následně mně osobně potrápil kovaný hlavolam složený z mříže od studny a kruhu přerušeného v jednom místě tenkou mezerou. Asi až na desátý pokus se mi povedlo jej překonat. Samozřejmě součástí byl i návod, jak na to, ale který programátor používá návody. Raut byl výborný, pivo teklo proudem, někteří se vraceli domů notně společensky unavení. Noví členové naší party se dozvěděli možná až příliš informací o nás i o historii firmy. Snad jsme je moc nevyplašili. Paní provozní se nezalekla a některé smělejší hosty dožadující se jídla a piva usadila s grácií výčepní ze čtvrté cenové zase zpět do reality, s tím že až to bude tak to bude, a celkem ráda se zapojila i do debat o tom zda má někdo nejmenovaného kolegu doma za muže, a že je to svatá žena. :)“

Honza Hankus


Připojte se k nám. Jsme povedená partička!


Hledáme talenty


Závěrem bychom rádi poděkovali všem našim klientům, partnerům, šikovným zaměstnancům i našim rodinám za uplynulý rok plný nových příležitostí, radostí a dnů, kdy můžeme dělat to, co nás baví nejvíce.

Děkujeme!