Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky Vánoční večírek v Programia? To byla jízda!

Vánoční večírek v Programia? To byla jízda!

2.5. 2019

Rok 2018 utekl neskutečně rychle, a proto jsme konec roku oslavili v podobném duchu – rychlou jízdou. A jelikož máme rádi Vánoce, došlo také na předávání netradičních dárečků a dobré jídlo. Však se podívejte sami, jak vypadal náš vánoční večírek v Programia.

Rozjeli jsme to ve velkém stylu

Slyšeli jsme, že je to tam super, takže jsme neváhali a vánoční večírek zahájili jízdou v motokárách v E-motion Park Ostrava (tip na váš příští vánoční večírek, narozeninovou oslavu či cokoliv jiného). Rozdělili jsme se do dvou skupin a jezdili jako o život. Byla to paráda, určitě doporučujeme vyzkoušet.

Zakuklenci před startem

Cílová rovinka byla sladká

O první místo se podělili Vašek a Patrik, ale nadšení bylo i na nižších místech 

Všichni naši závodníci 

Naše krasojízda pokračovala i bez motokár

Naším dalším cílem byla jak jinak než restaurace. Bylo přece potřeba zapít a zajíst vítězství! Na stolech na nás čekal tataráček, klobásky, obložené mísy, dort i vege dobroty. Skvěle jsme si pochutnali a pak přišel Programia Ježíšek.

Hostinu je třeba začít stylově

O hladu jsme nebyli 

Dostali jsme hodnotné vánoční dárečky

Jelikož i v Programia chodí Ježíšek, dostal každý dáreček podle zásluh. Všichni byli samozřejmě nadšení :D

Sprchový kout se doma hodí 

Výlet do tater taky stojí za to 

Zkrátka, firemní akce máme rádi, a nejen pro to jídlo a dárky. Vždycky je legrace a odpočinek od práce je taky potřeba. Pak se zase o to lépe maká.

A tady ti za to všechno můžou

Radek a Pavel nejen, že zastřešují tvorbu skvělých e-shopů, ale také organizují teambuildingy a školení, abychom měli v Programia dostatečný přísun nových znalostí, adrenalinu, zábavy a dobrého jídla a pití :-)
 

Co říkají na průběh vánočního večírku někteří z účastníků?

 Andrejka:
 „Vánoční večírek se nesl již tradičně v luxusním stylu. Pavel s Radkem si dali jako vždy záležet. Program začal jízdou v motokárách, kde jsme všichni vyhráli medaili 😀 Pak jsme pokračovali do restaurace, kde na nás čekal hodně bohatý raut. Krom toho si každý vylosoval i vánoční dárek, např. luxusní italskou večeři (rozuměj těstoviny s kečupem, které si doma uvaříš) nebo nový sprchový kout (rozuměj rozprašovač) 😀 😀 O srandu tedy bylo postaráno a už se těším na další akci, která určitě přijde co nevidět.“
Vašek:
„Vánoční večírek je vždy zárukou kvalitní zábavy a dobrého jídla. Původní, téměř všemi odhlasovaný bowling jsem převálcoval návrhem závodů elektro motokár. A jakožto navrhovatel této zábavy jsem byl rád, když jsem (s drobným štěstím) závody vyhrál (HAHA). Následně jsme se přesunuli do restaurace, kde bylo připraveno vynikající pohoštění. Zbytek večera se nesl v příjemném kamarádském duchu s půllitry piva a sem tam tou půlkou. Ať už je to vánoční večírek, či jiná firemní akce, vždy to stojí za to.“
Jsi programátor? Přidej se k nám a užívej si dobrou partu lidí, zajímavou práci a super benefity. Kariéra v Programia čeká na zkušené programátory i začínající nadšence. Těšíme se na tebe ;-)
Kariéra v Programii