Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Reference Astratex – největší český hráč v segmentu spodního prádla

Astratex – největší český hráč v segmentu spodního prádla

Prodeji spodního prádla přes internet se v Astratexu věnují už od roku 2000. Začínali jako klasický zásilkový obchod nabízející převážně podprsenky a kalhotky. Od roku 2005 se rozhodli věnovat výhradně prodeji přes internet a záhy se stali špičkou mezi českými e-shopy ve své komoditě. Firma úspěšně expanduje a dodává do mnoha zemí mimo ČR.
Astratex se stal našim klientem krátce pro založení Programie. Po zakoupení zdrojových kódů od výrobce (NetDirect), se svým řešením vystavěným na systému ShopCentrik přešel k Programii, která dílo od té doby servisuje a dále rozvíjí podle požadavků zákazníka.
Hladký přechod byl umožněn tím, že velká část personálu Programie v NetDirectu dříve pracovala a systém ShopCentrik tak nebylo obtížné převzít do správy.
Co se týče rozvoje e-shopu, Majitel Ing. Petr Vít vystoupil v pořadu Eshopista (moderovaného našim společníkem Janem Svobodou), kde odpověděl na otázku proč je neustálý rozvoj e-shopu nutný a čeho se změny a rozvoje týkají: video zde. Další videa týkající se Astratexu můžete vidět zde.
E-shop Astratexu dnes běží v mnoha jazykových mutacích. Můžete se podívat třeba na rumunskou, polskou nebo ukrajinskou verzi.
Referenci si můžete prohlédnout po kliknutí na odkaz: Astratex.cz