Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky Heureka ShopRoku 2020 už našla hvězdy mezi e-shopy!

Heureka ShopRoku 2020 už našla hvězdy mezi e-shopy!

Pekárková Sylvie 16.4. 2021

Dvanáctý ročník soutěže pod názvem Heureka ShopRoku vyzdvihl e-shopy, které v žádném případě neusínají na vavřínech, ale jedou na plný plyn. Naši klienti opět potvrdili, že takoví jsou a že patří mezi jedničky na trhu. A nás samozřejmě těší, že se na takových velkolepých úspěších můžeme podílet.

Z naší dílny se na stupně vítězů vyšplhaly e-shopy Astratex, Svět Svítidel a Spokojený pes. A tímto jim blahopřejeme k hvězdnému úspěchu a dmeme se pýchou!

Po tomto prestižním vítězství touží každoročně tisíce zavedených, ale i nově vybudovaných e-shopů, takže také letos to bylo velmi napínavé. Kdo se stal v roce 2020 vzorem pro ostatní? 

Kompletní výsledky ShopRoku 2020 CZ a ShopRoku 2020 SK.


Vyhodnocování výsledků zpříjemnila svým zpěvem éterická Josefina.


Výsledky z Heureka ShopRoku CZ 

 

CENA KVALITY: MÓDA A DOPLŇKY

ASTRATEX.CZ – 2. místo (nově!)


CENA KVALITY: OBLEČENÍ

ASTRATEX.CZ – 1. místo (nově!)


CENA KVALITY: DŮM A ZAHRADA

SVET-SVITIDEL.cz – 2. místo (mírné zhoršení od roku 2019 :)


CENA KVALITY: OSVĚTLENÍ

SVET-SVITIDEL.cz – 1. místo (stejné jako v roce 2019)


CENA KVALITY: HOBBY

SPOKOJENYPES.CZ – 1. místo (stejné, jako v roce 2019)


CENA KVALITY: CHOVATELSTVÍ

SPOKOJENYPES.CZ – 1. místo (stejné, jako v roce 2019)


Astratex si polepšil v kategoriích CENA KVALITY: MÓDA A DOPLŇKY a CENA KVALITY: OBLEČENÍ. Jejich neustálé inovace a nepřetržité vylepšování e-shopu nesou své ovoce.

E-shopy Svět Svítidel a Spokojený pes si vedly stejně dobře jako v roce 2019. Spokojený pes si i nyní obhájil dvě první místa, což je perfektní výsledek!

 

Výsledky z Heureka ShopRoku SK  

  

CENA KVALITY: DOM A ZÁHRADA

SVET-SVIETIDIEL.sk – 1. místo (nově!)


CENA KVALITY: OSVETLENIE

SVET-SVIETIDIEL.sk – 1. místo (stejné jako v roce 2019)


Svet Svietidiel se v kategorii CENA KVALITY: DOM A ZÁHRADA posunul z druhého místa na první příčku a v kategorii CENA KVALITY: OSVETLENIE si první místo udržel z loňského roku. Gratulujeme! Jsme rádi, že se dobře daří také slovenským odnožím našich e-shopů a že některé z nich patří mezi skutečné jedničky na slovenském trhu. 

I přesto, že byl rok 2020 velkou zkouškou, naše e-shopy to všechno ustály. Ba co víc, některým se vedlo ještě lépe než minulý rok. Některé se, oproti minulému roku, bohužel do TOP již nedostaly, ale nevadí, věříme, že to zase přijde :) Tedy vzhůru do roku 2021, který bude, věříme, ještě o poznání úspěšnější!