Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky ShopRoku 2022 odhalil nejlepší e-shopy Česka a Slovenska

ShopRoku 2022 odhalil nejlepší e-shopy Česka a Slovenska

Pekárková Sylvie 24.4. 2023

Svět e-commerce se neustále vývíjí a mění, a proto jsou výsledky soutěže Heureka ShopRoku každoročně velkým překvapením. Výborné e-shopy rostou jako houby po dešti a o to více nás těší, že se e-shopy Programie nepřetržitě umisťují mezi třemi nejlepšími ve vybraných kategoriích. Jak jsme se umístili v roce 2022 ve srovnání s minulým rokem?


Výsledky z Heureka ShopRoku 2022 – Česko


CENA KVALITY: OBLEČENÍ

ASTRATEX.CZ – 3. místo


CENA KVALITY: DŮM A ZAHRADA

SVET-SVITIDEL.cz – 2. místo


CENA KVALITY: OSVĚTLENÍ

SVET-SVITIDEL.cz – 1. místo


CENA KVALITY: HOBBY

SPOKOJENYPES.CZ – 1. místo


CENA KVALITY: CHOVATELSTVÍ

SPOKOJENYPES.CZ – 1. místo


Svět svítidel obhájil druhé místo v kategorii CENA KVALITY: DŮM A ZAHRADA a první místo v kategorii CENA KVALITY: OSVĚTLENÍ. Stejně tak e-shop Spokojený pes si udržel hvězdnou první pozici v kategoriích CENA KVALITY: HOBBY a CENA KVALITY: CHOVATELSTVÍ.

Astratex si letos bohužel pohoršil. V kategorii CENA KVALITY: OBLEČENÍ klesl na druhé místo a do kategorie CENA KVALITY: MÓDA A DOPLŇKY se tento rok neprobojoval. To mu ale v žádném případě neubírá na prestiži, stále patří mezi jedničky v oblasti spodního prádla.


Výsledky z Heureka ShopRoku 2022 –Slovensko


CENA POPULARITY: MÓDA A DOPLNKY

ASTRATEX.CZ


CENA KVALITY: DOM A ZÁHRADA

SVET-SVITIDEL.cz – 1. místo


CENA KVALITY: OSVETLENIE

SVET-SVITIDEL.cz – 1. místo


CENA KVALITY: HOBBY

SPOKOJENYPES.CZ – 1. místo


Podobných výsledků dosáhly i slovenské odnože našich e-shopů. Astratex získal cenu popularity, ale v kategoriích CENA KVALITY: MÓDA A DOPLNKY a CENA KVALITY: OBLEČENIE je letos bohužel bez umístění. 

Vedle toho velmi příjemně nás překvapilo první místo, na kterém se umístil e-shop Svet svietidiel v kategorii CENA KVALITY: DOM A ZÁHRADA. Tam poskočil z loňského druhého místa. V kategorii CENA KVALITY: OSVETLENIE si obhájil první místo.

Je to škoda, ale Spokojený pes se tento rok nedostal mezi tři nejlepší v kategorii CENA KVALITY: CHOVATEĽSTVO. Věříme, že příštího rok se zde zase jistě objeví.Tak to bylo, a tak to je letos


Umístění našich e-shopů v předešlých dvou letech: výsledky 2020 a výsledky 2021.

Všechny hvězdy soutěže najdete zde: ShopRoku 2021 CZ a ShopRoku 2021 SK.

Z úspěchu e-shopu Svět svíditel máme nesmírnou radost. I tento rok dokázal, že chce být nejlepší. Díky pravidelným inovacím nedává šanci konkurentům, aby jej přeskočili. A i když se pozice ostatních e-shopů oproti loňskému ročníku prestižní soutěže Heureka ShopRoku mírně zhoršila, jsme pyšní na jejich výkony a bereme to jako výzvu k další práci.

Chcete také patřit mezi nejlepší e-shopy ve svém oboru?

Chci nezávaznou kalkulaci