Programia - Tvorba e-shopů, shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

MENUZAVŘÍT
Úvod Novinky ShopRoku 2023: 3 e-shopy z rukou Programie na stupních vítězů

ShopRoku 2023: 3 e-shopy z rukou Programie na stupních vítězů

Krejčíková Žaneta 19.4. 2024

I letošní jaro jsme netrpělivě čekali na výsledky tradiční e-commerce soutěže od Heureka Group. ShopRoku uzavřel už svou 15. sezónu, kde lokální internetové obchody soupeřily ve 14 hlavních a 47 vedlejších kategoriích. 


Slavnostní předávání cen ShopRoku by Heureka Group

Předávání cen ShopRoku 2023, zdroj: shoproku.cz

Jak to tedy letos dopadlo? 

Mezi špičkami české on-line scény se umístily i 3 e-shopy by Programia. 💚 Jsme vděční a hlavně motivovaní překonávat sami sebe v příštích ročnících. Lokální e-commerce raketově roste a my jsme hrdí, že se e-shopy našich klientů stále objevují na vedoucích příčkách

Výsledky ShopRoku 2023 v Česku

SpokojenýPes.cz 

1. MÍSTO - CENA KVALITY: HOBBY

1. MÍSTO - CENA KVALITY: CHOVATELSTVÍ

Každý majitel čtyřnohého chlupáče si přeje jedno, aby měl v pelechu spokojeného psa. A my jsme nadmíru spokojení s tím, že si tento náš klient odnáší rovnou dvě vítězství. O jejich cestě si přečtete třeba tady.

ASTRATEX.cz

2. MÍSTO - CENA KVALITY: OBLEČENÍ

3. MÍSTO - CENA KVALITY: MÓDA A DOPLŇKY

Se specialistou na spodní prádlo, ASTRATEXEM, společně táhneme za jeden provaz už několik let a na jejich e-shopu najdete spousty unikátních funkcionalit. Mezi naše společné úspěchy patří také vítězství ASTRATEXU v soutěži Český košík roku

Svět-svítidel.cz

2. MÍSTO - CENA KVALITY: OSVĚTLENÍ

Když si chcete koupit lampu on-line, každému se v hlavě hned rozsvítí jméno známého obchodu. Ocenění kvality není ale zdaleka první triumf této firmy. Svět-svítidel se umístil v žebříčku nejrychlejších českých e-shopů a dostal se mezi Digital Heroes 2023, tedy špičky on-line světa. 

Ve zkratce – je skvělé, že Spokojený pes obhájil obě svá loňská vítězství. ASTRATEX si letos vedl dokonce lépe než v minulém ročníku. V kategorii CENA KVALITY: OBLEČENÍ se posunul o příčku výše na 2. místo a k tomu navíc přidal 3. místo v kategorii CENA KVALITY: MÓDA A DOPLŇKY.

Naopak Svět-svítidel klesl o pozici níže na 2. místo v kategorii CENA KVALITY: OSVĚTLENÍ a na stupni vítězů v kategorii CENA KVALITY: DŮM A ZAHRADA se letos neobjevil vůbec. I tak tento internetový obchod stále patří mezi lídry české on-line scény. 

Výsledky ShopRoku 2023 na Slovensku

ASTRATEX.sk 

VÍTĚZ - CENA POPULARITY: MÓDA A DOPLŇKY

Svet-svietidiel.sk

1. MÍSTO - CENA KVALITY: DOM A ZÁHRADA

1. MÍSTO - CENA KVALITY: OSVETLENIE


Máme radost, že e-shopy ASTRATEX i Svět-svítidel obhájily všechna umístění z roku 2022 a opět stojí na zlatých pozicích. Spokojený pes své loňské prvenství v kategorii CENA KVALITY: HOBBY sice nezopakoval, ale přesto věříme, že ho příští rok na stupních vítězů opět uvidíme i na Slovensku. 


Ocenění pro všechny vítěze e-commerce soutěže

Trofej vítězů ShopRoku 2023, zdroj: shoproku.cz

Gratulujeme 💚 

Upřímně gratulujeme našim klientům, dalším vítězům i ostatním umístěným. Všem přejeme úspěchy v dalším on-line rozvoji. I když každý budujeme své vlastní projekty, českou on-line scénu tvoříme společně. 

Všechny vítěze najdete zde


Radost z výsledku jsme měli také v minulých ročnících. Podívejte se, jak si internetové obchody našich klientů vedly v předchozích letech soutěže.


Chcete e-shop, který bude vyhrávat nejen v soutěžích, ale hlavně v srdcích vašich zákazníků? Ozvěte se našim specialistům z Programie. Úspěšné on-line obchody vyvíjíme už přes 10 let.